بازی‌ های جدید PlayStation Now برای فوریه ۲۰۲۲ را از امروز بازی کنید

بازی‌ های جدید PlayStation Now برای فوریه ۲۰۲۲ را از امروز بازی کنید

همانطور که انتظارش را داشتید، «سونی» بازی‌ های جدید PlayStation Now را معرفی کرد. بازی‌هایی که  از تاریخ 1 فوریه (12 بهمن) به این سرویس اضافه شدند.

مشخص شد که شایعات منتشر شده مبنی بر قرارگیری Grand Theft Auto: Vice City – The Definitive Edition برروی سرویس PlayStation Now، صحت داشتند. این بازی به همراه عناوینی همچون Little Big Workshop، Through the Darkest of Times و Death Squared به سرویس PlayStation Now اضافه می‌شوند.

البته لازم به ذکر است که همانند سرویس Xbox Game Pass، این پیشنهادات فقط برای مدت محدودی در دسترس هستند. Grand Theft Auto: Vice City – The Definitive Edition که احتمالا بیشترین خواهان را در بین عناوین جدید این ماه دارد، فقط تا دوشنبه، 2 می مصادف با 12 اردیبهشت 1401 در دسترس خواهد بود. دیگر عناوین ذکر شده یعنی Little Big Workshop، Through the Darkest of Times و Death Squared فعلا تاریخ مشخصی برای انقضا ندارند و برای مدت‌ها برروی سرویس PlayStation Now در دسترس خواهند بود.

اگر با سرویس PlayStation Now آشنایی ندارید، همین کافی است که بدانید آن یک سرویس اشتراکی برای PS4، PS5 و PC است که به واسطه‌اش می‌‌توانید صدها بازی PS4 و PS3 و PS2 را تجربه کنید و حتی آن‌ها را می‌توانید دانلود کنید. هزینه‌ی اشتراک آن ماهیانه 9.99 دلار است. این سرویس چیزی همانند سرویس Xbox Game Pass است با این تفاوت که فقط مخصوص بازی‌های PlayStation است.

نظر شما راجع به بازی‌ های جدید PlayStation Now چیست؟ آیا شما هم از متشرکین این سرویس هستید؟ کدام یک از بازی‌ها ذکر شده را دوست دارید که تجربه کنید؟ حتما نظر خود را با گیم‌نیوز به اشتراک بگذارید.

همین الان ثبت نام کنید!فروشنده شوید !!!